LIATEEM.IR

درباره لیاتیم

لیاتیم یکی از زیر مجموعه های هلدینگ بزرگ مهلران با بیش از صد سال سابقه تولید می باشد که اردیبهشت 1397 مجوز خود را با عنوان آرمان تدبیر اطلس گرفت و در بهمن 1398 رسما با برند تجاری لیاتیم (پیام آور خبرهای خوش) شروع به فعالیت نمود. این شرکت طی 3 سال اخیر توانسته خود را جز شرکت های مطرح و نام آشنای ایران در عرصه فروش مستقیم جای دهد.در حال حاضر شرکت لیاتیم با بیش از 130000 نفر نماینده و 200 نفر پرسنل فعال در دفتر مرکزی متس سنتر در حال توسعه با چشم انداز بسیار عمیق و راهبردی می باشد. درحال حاضر آقای رضا یزدانیان (مدیر اجرایی لیاتیم) می باشد. که با توجه به مطالعات چندین ساله در خصوص فروش مستقیم ایران به خوبی توانسته عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد.

اخذ نمایندگی

مشاوره آنلاین

کاتالوگ محصولات

درخواست مشاوره تلفنی رایگان

با ارسال این فرم شما می توانید ابتدا درخواست مشاوره رو ارسال کنید تا مشاوران ما با شما تماس تلفنی می گیرند. مشاوران ما بعد از ثبت سفارش تا رسیدن به نتیجه مطلوب شما را پیگیری می کنند.

محدوده زمانی تماس

درمورد سیستم هوشمند پیشنهاد محصول اطلاعاتی دارید؟

مهلران از گذشته تا امروز

درواقع سیستم پیشنهاد محصول به صورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی به شما مشاوره آنلاین می دهد.(به این سیستم lprs هم می گویند)

0 +
سابقه تولید
0 +
پرسنل فعال
0 +
قلم محصول
0 +
برند ثبت شده

توضیحات کامل برای همکاری با ما

ثبت نام درلیاتیم

چگونه نماینده لیاتیم شویم؟

جهت ثبت نام در شرکت لیاتیم و گرفتن نمایندگی از این شرکت باید ابتدا یک معرف داشته باشید که همه جانبه از شما حمایت کند جهت اخذ نمایندگی در لیاتیم ابتدا شما باید بدانید که روش کار به چه نحوه ای هست و اطلاعات کاملی در مورد شرکت و مدیریت لیاتیم و محصولات آن داشته باشید سپس با یک فرد با تجربه که مهارت لازم را برای راهنمایی شما داشته باشد همکاری کنید. شما در اینجا با یک تیم کار می کنید و باید بدانید که نگرش و سبک کاری این تیم به چه شکلی هست برای همین منظور لطفا توضیحات و کلیپ معرفی ما رو ببینید سپس درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

ما داریم رشد می کنیم تو چی؟