درباره هلدینگ مهلران

درباره ما

لیاتیم زیر مجموعه گروه تولیدى مهلران است. پیشینه ی مهلران بیش از 100 سال می باشد و یکى از بزرگ‌ترین تولید کننده‌هاى محصولات آرایشى و بهداشتى در ایران بوده است. و سابقه فعالیت آن از سال 1260 شروع شده و تا امروز با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه‌ها، با کیفیت ترین محصولات آرایشی بهداشتی را روانه بازار کرده است. هلدینگ مهلران با داشتن “مدیریت بهینه زنجیره تامین” توانسته است تمامی مراحل تولید و توزیع محصولات اعم از تامین مواد خام تا تحویل سفارش به مشتری را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. همچنین تمامی محصولات تولیدی مهلران دارای تاییدیه شرکت Swiss Fine Cosmetics است که در سوئیس یکى از شرکت‌هاى شناخته شده در زمینه محصولات مراقبت پوستى و آرایشى می باشد. ثبت نام در لیاتیم شرایط آسانی دارد. لیاتیم تخصصی روی برند تراست به صورت مشاوره ایی فعالیت می شود. جهت مشاوره می توانید از این لینک ( مشاوره سیستمی) استفاده کنید.

قدیمی ترین شرکت تولیدکننده محصولات بهداشتی

سابقه فعالیت این شرکت به 1301 برمی‌گردد و در واقع قدیمی‌ترین شرکت تولیدکننده محصولات بهداشتی و آرایشی در ایران با بیش از صدها محصول می‌باشد. شرکت ما در طول 100 سال گذشته برای ده‌ها شرکت بزرگ و کوچک در ایران محصول تولید کرده است. ترکیب علم و عناصر طبیعت، هدیه متخصصین لیاتیم به مشتریان خود است.

liateem

تیزر معرفی هلدینگ مهلران  

درباره پخش ویدیو هلدینگ مهلران

ما تصمیم گرفتیم ارتباط نزدیک‌تری با مصرف‌کننده‌ها داشته باشیم از همین رو روش فروش مستقیم را انتخاب کردیم. شما می‌تونید نماینده ما باشید. از طریق برنامه موفقیت بدون هیچ سرمایه‌گذاری می‌تونی یک کسب و کار با درآمد عالی برای خودت دست و پا کنی. محصولات ما فقط از طریق نماینده‌ها در سراسر کشور در دسترس است.

لیاتیم پیام آور خبرهای خوش

برای توضیحات کامل و ثبت نام فرم را پر کنید.