شروع مسیر موفقیت در لیاتیم

سلام درود بر شما لیاتیم عزیز به جمع ما خوش اومدی قطعا در مدار خیلی خوبی قرار گرفته ایی که در مجموعه ما وارد شده اید و طبق قوانین آفرینش شما یه جایی یه کاری رو کردید که این صنعت قدرتمند به شما پیشنهاد شده این اولین دوره ایی که باهم گام به گام انجام بدهیم این دوره هست که اسمش رو گذاشتیم شروع در مسیر موفقیت لیاتیم این دوره پیشنیاز همه ی دوره ها هست شما با انجام هر مرحله ،تمرین ها و تکلیف ها و اقدامات عملی خواهید داشت در واقع این مسیر جذاب برای شما سرگرم کننده هم هست چون با استفاده از جدید ترین متد های یادگیری میکرو لرنینگ و گیمی فیکیشن تماما صفر تا صد توسط گروه آموزشی همیار لیا آماده شده است. امیدواریم نهایت استفاده رو ببرید و قله های موفقیت رو در کنار هم فتح کنیم.

در انتهای هر دوره خوشحال میشیم نظرات و پیشنهادات خودتون در خصوص دوره مسیر موفقیت لیاتیم رو برای ما ارسال کنید. و یا از طریق پنل کاربری خودتون در سایت همیار لیا برای ما تیکت کنید.

راستی ما اینجا کلی ابزار و برنامهای عالی و متفاوت داریم چون ما به معمولی بودن آلرژی داریم.

افرادی که با ما همراه هستند حتی اگر پشتیبان یا حامی شان فعال نباشد اینجا رشد خواهد کرد چون در اینجا سیستم وجود دارد.

ما برای اولین بار یک سیستم هوشمند درون تیمی را با هدف رشد سریع و یک پارچه آماده کرده ایم. که امیدواریم تا انتهای مسیر در کنار ما باشید.شاد باشید

 

 

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: 2 روز

سطح دشواری: آسان

مدرسین دوره

پشتیبانی
پشتیبانی نویسنده و تدوین

تاییدیه های اولیه

فلوچارت دوره

اقدامات اولیه

رزومه/ قوانین و مقررات لیاتیم

پوست/ مو/ محصولات/ مشاوره

لیست مشتری/ فروش/ پیگیری

گذروندن تمام آموزشهای پورتال متس

آشنایی با نگرش مدیدیت

آموزش فروش و راهکارهای فروش

رسیدن به 1000 امتیاز/ دریافت 3تا ابزار

واتساپ بیزینس

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    1. سلام وقت بخیر متشکرم از شما در حال بروز رسانی محتوا ها هستم تا چند روز دیگه آماده میشه و می تونید آموزش ها رو شروع کنید.