لیاتیم | بازسازی علمی اکوسیستم بازاریابی شبکه‌ای

  • ارزش پیشنهادی مشخص و منحصر بفرد
  • ساختار و فرهنگ سازمانی
  • شناخت صحیح مخاطبان و مشتریان
  • ارائه برنامه کسب درآمد
  • دانش تجارت الکترونیکی و فروشگاه اینترنتی
  • تولید محتوای بروز و با کیفیت

از فاکتورهای مهم در شرکت‌های بازاریابی شبکه است. بسیاری از شرکت‌ها از این فاکتورها غافل شده اند که منجر به ایجاد نارضایتی در بازاریابان شده است.

تمام تمرکز و تلاش در لیاتیم توجه به این فاکتورها برای ایجاد رضایت بازاریابان و افزایش درآمدشان است. از این رو سازمانی ایجاد کردیم که علاوه بر رفع دغدغه ها و چالش های موجود، برای توسعه و پیشرفت روزافزون سازمان و شبکه، برنامه‌ریزی کنیم.

درباره مهلران

لیاتیم یکى از شرکت‌هاى گروه تولیدى مهلران است. شرکت مهلران با پیشینه بیش از 100 سال یکى از بزرگ‌ترین تولید کننده‌هاى محصولات آرایشى و بهداشتى در ایران بوده و سابقه فعالیت آن از سال 1260 شروع شده و تا امروز با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه‌ها، با کیفیت ترین محصولات آرایشی بهداشتی را روانه بازار کرده است. هلدینگ مهلران با داشتن “مدیریت بهینه زنجیره تامین” توانسته است تمامی مراحل تولید و توزیع محصولات اعم از تامین مواد خام تا تحویل سفارش به مشتری را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. همچنین تمامی محصولات تولیدی مهلران دارای تاییدیه شرکت Swiss Fine Cosmetics است که در سوئیس یکى از شرکت‌هاى شناخته شده در زمینه محصولات مراقبت پوستى و آرایشى می باشد.

قدمت مهلران

0 سال

کارکنان

0 نفر

محصولات

0 عدد

همکاری با شرکت ها

0 عدد

پروانه ساخت

0 عدد

مزایا و توانمندی‌های سیستم فنی لیاتیم

در لیاتیم با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی‌ها، سیستم جامع و یکپارچه‌ای ایجاد کردیم که امکان مدیریت کسب و کارتان را در اختیارتان قرار دهیم. این سیستم با ویژگی های زیر برای شما فراهم شده است:

امنیت بالا

استفاده از امن ترین پروتکل ها در لایه‌های مختلف سیستم در جهت حفظ اطلاعات مشاورین فروش

درختواره تصویری و شبیه‌ساز آن

مدیریت آسان، تصویری و لحظه‌ای اعضاء تیم به همراه مشاهده میزان امتیاز و فروش آن‌ها

محاسبه لحظه‌ای پورسانت

محاسبه خودکار، سریع و لحظه‌ای پورسانت‌ها در پایان هر روز به‌جای محاسبه آفلاین

تیم فنی حرفه‌ای

تیم فنی 10 نفره متشکل از مجرب‌ترین برنامه نویسان، بدون وابستگی به فرد خاصی

سیستم آموزشی مهارتی انگیزشی METS

چارچوبی تکرارشونده و اثبات‌شده برای افزایش یادگیری، ایجاد اشتیاق، تشویق به اشتراک‌گذاری و کسب دستاورد های مختلف

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

مزایا و توانمندی‌های سیستم فنی لیاتیم

فروش مستقیم که در ایران با نام بازاریابی شبکه‌ای شناخته می‌شود از دو قسمت مهم “محصول” و “فرصت کسب درآمد” تشکیل شده است و فراتر از آن چیزی است که تا به‌حال در شرکت های مختلف دیده شده است. آنچه که در کسب و کار مستقیم فراموش شده فاکتورهای مهمی هستند که در عملکرد تیم تاثیر زیادی خواهند داشت.

فاکتورهایی که با دقت در لیاتیم برای آنها برنامه ریزی شده است:

Gamification

اجرای یک فرآیند بازی ‌سازی برای ایجاد انگیزه در رفتارها و فعالیت‌ها با استفاده از تفکر طراحی بازی​

Culture

مجموعه‌ای از باورها، چشم اندازها و ارزش‌ها که تمامی اعضاء لیاتیم را در کنار هم حفظ می‌کند و منجر به ایجاد تمایز با دیگر شرکت‌ها می‌شود

Value Proposition

ارزش پیشنهادی لیاتیم مجموعه ای از منافع است که به مشتریان و مشاورین فروش در جهت رفع نیازها و کسب رضایتمندی ارائه می‌کند.

Recognition Plan

یکی از مهمترین عوامل ایجاد انگیزه، دیده شدن و شناخته شدن توسط دیگران است. این عامل به عنوان یک رفتار اجتماعی تاثیر زیادی بر عملکرد مثبت و مؤثر اعضا تیم شما خواهد داشت.

Event

رویدادهای آموزشی، تفریحی و انگیزشی متناسب با جایگاه اعضا و بر اساس عملکردشان، که به عنوان فاکتورهایی برای ایجاد شور و اشتیاق هستند

Self-Improvement

توسعه شخصی به صورت مستمر و پایدار می‌تواند تاثیر به‌سزایی در عملکرد و رفتار شما و تیم‌تان داشته باشد که منجر به رشد خواهد شد.

رمز موفقیت مشاورین لیاتیم

سیستم آموزشی مهارتی انگیزشی لیاتیم LiaTeam METS Center

METS مخفف Motivational Educational Training System به معنی سیستم آموزشی مهارتی انگیزشی لیاتیم است که در قالب چارچوب 4 مرحله‌ای زیر منجر به یادگیری، اشتراک گذاری، اشتیاق و دستاورد برای مشاورین فروش می شود.

گزارش

شما از طریق پورتال METS می توانید به گزارش فعالیت گروه فروش خود نظیر فعالیت‌های مشتری یابی و آمار جلسات تیمی شامل موضوع جلسه، زمان جلسه و محل برگزاری دست پیدا کنید.

تقویم

از طریق پورتال METS شما می‌توانید کلیه برنامه ریزی‌های هفتگی و ماهانه تیم خود را در تقویم به نحوی که برای کلیه گروه قابل نمایش باشد ثبت کنید.

ابزارها

کلیه ابزارهای مورد نیاز به صورت آنلاین و آفلاین برای اجرای روش در برنامه METS تدارک دیده شده است. ابزارهای آموزشی به صورت مکرر برای دستیابی به بهترین نتیجه به روزرسانی می شوند

روش

در برنامه METS تمامی جزییات شامل کارآموز، آموزش دهنده، زمان آموزش، موضوع آموزشی و چگونگی انجام آن مشخص شده است

آزمایشگاه لیاتیم ​

در کارخانه لیاتیم بعد از برسی و ارزیابی هزاران ماده و مطابقت با استانداردهای تولید محصولات آریشی و بهداشتی نمونه آزمایشگاهی از محصول مدنظر ایجاد می شود. در صورت به دست آمدن نتایج مثبت دقیقا پروسه طی شده در آزمایشگاه مرکزی در آزمایشگاه کارخانه انجام می شود و بعد از ارزیابی، نتایج به آزمایشگاه مرکزی ارسال می شود. در نهایت تولید نسخه اولیه محصول  (Mini version) در کارخانه صورت می گیرد و تست‌های دیگری نظیر پایداری بر روی محصول صورت می گیرد . بعد از اتمام این پروسه دستور تولید انبوه به کارخانه داده می شود.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

تیم اجرایی لیاتیم

مزیت های سازمانی لیاتیم

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.