ثبت سفارش

ابتدا ۴۸ تا ۷۲ ساعت تامل بفرمایید چنانچه مبلغی به حسابتان برنگشت از طریق ارسال تیکت درخواست خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت به شما پاسخ دهند در صورتی که در بازه زمانی مذکور مبلغ به حسابتان عودت داده شد مجددا اقدام به ثبت سفارش نمایید.

برای تحویل کالا در شعب تحویل حضوری گیرنده با در دست داشتن کارت شناسایی عکس دار می تواند سفارش خود را دریافت کند در صورتی که شخص دیگری برای تحویل کالا اقدام کرده باشد باید کارت شناسایی تحویل گیرنده را همراه داشته باشد.در صورت داشتن تعداد فاکتور بالای ۱۵ عدد باید از چند ساعت قبل به واحد پشتیبانی تیکت زده و ساعت تحویل خود را با شرکت هماهنگ کنند.

خیر.خرید از لیاتیم به صورت اینترنتی بوده و تنها از طریق وب سایت شرکت امکان پذیر است.

در حال حاضر امکان لغو یا تغییر سفارش وجود ندارد بنابراین قبل از ثبت سفارش و پرداخت آن از صحت سفارش خود اطمینان حاصل نمایید.

خیر.امکان خرید اقساطی در لیاتیم وجود ندارد.

تحویل فاکتور به مشتری یا مشاور فقط در تحلیل‌های حضوری صورت میگیرد.

خیر.فاکتور ثبت شده امکان تغییر و ویرایش ندارد و برای ثبت محصول جدید فاکتور جدیدی به شما تعلق میگیرد.

از آنجایی که ثبت سفارش در لیاتیم به صورت اینترنتی انجام می‌شود امکان سفارش کالا تا زمانی که روی سایت لیاتیم ناموجود اعلام شود وجود ندارد.

پرداخت مبلغ سفارش در لیاتیم فقط از طریق درگاه‌های اینترنتی امکان پذیر است.

زمان موجود شدن اقلام در کانال های اطلاع رسانی شرکت اعلام می‌شوند.شما با عضویت در این کانال ها می توانید از زمان موجود شدن کالا موردنظر اطلاع پیدا کنید.

گروه فروش

بایستی از طریق بخش تیکت ها در حساب کاربریتان برای درخواست راهنمایی در خصوص شیوه شروع فعالیت به کارشناسان مرکز پشتیبانی ما تیکت بزنید تا شما را راهنمایی کنند.

طبق بنده ۴۳ از بخش جابجایی و واگذاری جایگاه در قوانین و مقررات لیاتیم فرد ابتدا بایستی تایید و اعلام رضایت اسپانسر خود برای جابجایی را کسب کرده تایید و اعلام رضایت اسپانسر مدنظر جدید را دریافت کرده و به کارشناسان مرکز پشتیبانی تیکت درخواست جابجایی را ارسال نماید.

برای رفع این ابهام بایستی از طریق بخش تیکت ها در حساب کاربری به کارشناسان مرکز پشتیبانی تیکت زده تا پس از بررسی های اولیه توسط این واحد بتوانید از راه های برقراری ارتباط با آن فرد مطلع شوید.

اولین قدم برای توسعه تیم شرکت در کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی در پرتال متس و همچنین کلاس های برگزار شده از سوی اعضای تیم یا اسپانسرتان میباشد قدم بعدی شناخت دقیق محصولات تراست و معرفی آن به افراد دیگر و شروع به فعالیت فیلمسازی است.با رعایت کامل این نکات و به کمک راهنمایی های دپارتمان حامیان مشاوران فروش (CA)می توانید درآمد خود را در لیاتیم افزایش دهید.

تبه کسب شده در هر ماه در پایان آن ماه دچار تغییراتی می شود و اینکه تمامی افراد در پایان هر ماه می توانند رتبه خود را در حساب کاربری و در زیر قسمت نام کاربری و عکس پروفایل مشاهده کنند.

پاداش

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روند محاسبه پاداش توسعه طرح کسب درآمد لیاتیم را با کلیک روی دکمه زیر دانلود کنید اگر باز هم در این خصوص ابهام داشتید از طریق شماره تماس ۵۸۲۳۱-۰۲۱ با کارشناسان دپارتمان CA تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند

پورسانت

در حساب کاربری و از طریق بخش پورسانت‌ها میتوانید جزئیات پورسانت خود را مشاهده کنید.پس از بررسی جزئیات در صورتی که همچنان ابهامی وجود داشته باشد،میتوانید موضوع را از طریق تیکت با تیم پشتیبانی مطرح کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشند.

افزایش یا کاهش یافتن پاداش دریافتی در هر ماه به عوامل زیر بستگی دارد:
۱.فعال یا غیرفعال شدن اعضای گروه فروش(افراد مجموعه)
۲.ماهیت انواع پاداش‌های پرداختی(چندسطحی،توسعه،افتراقی،و یکبار پرداخت)
۳.فروش در سطح‌های مختلف
۴.کامپرس شدن سطح‌های فروش

این ابزار که از طریق حساب کاربری‌تان در لیاتیم میتوانید به آن دسترسی داشته باشید در برنامه ریزی‌های شما برای کسب درآمد بیشتر کمکتان میکند.در این ابزار میتوانید سازمان فروش خود را درختواره ببینید و با ویرایش اطلاعات مربوط به PV و CV آن ها و بررسی محاسبه پاداش‌تان ببینید که چطور میتوانید با انواع و اقسام چینش‌ها و امتیازات،بالاترین میزان پورسانت را دریافت کنید.

رای دریافت پورسانت باید شماره شبای شخص به نام خودش باشد و دقیقا مطابق با نام و نام خانوادگی او در زمان ثبت نام در وبسایت ثبت شود.بنابراین شما باید از درج شماره شبا در بخش اطلاعات شخصی خود و تطابق نام صاحب حساب با نام خود در سیستم اطمینان حاصل فرمایید.

برای درج شماره شبا پس از ثبت نام،باید از طریق بخش تیکت‌ها به کارشناسان مرکز پشتیبانی تیکت زده و شماره شبای خود را اعلام کند.

مشاور های فروش برای دریافت پورسانت یاپورسانت‌های معوقه خود باید از طریق بخش تیکت‌ها به کارشناسان مرکز پشتیبانی تیکت زده و درخواست پورسانت معوقه خود را اعلام کنید.

مرجوعی محصول

مطابق با قوانین و مقررات لیاتیم،درصورت ثبت سفارش امکان لغو آن وجود ندارد.

طبق قوانین و مقررات لیاتیم امکان برگشت کالا پس از تحویل به مشتری و نماینده(مشاور فروش)وجود ندارد.

بله.درصورت معیوبی جعبه در لحظه تحویل امکان برگرداندن آن به مامور پست وجود دارد.

پیگیری و دریافت سفارش

ر این صورت بسته سفارش به پست منطقه محل سکونت شخص تحویل داده شده و تا ۴۸ ساعت در باجه معطله نگهداری میشود.فرد میتواند در این زمان با مراجعه به باجه معطله بسته خود را تحویل بگیرد.در غیر این صورت بسته شما به انبار مرکزی لیاتیم انتقال داده شده و دوباره برای شخص ارسال می‌گردد.
توجه:به خاطر داشته باشید که تا قبل از تحویل بسته از پست به انبار مرکزی،امکان ارسال مجدد وجود ندارد.

برای تمامی استان‌های کشور و ساکنین حومه تهران امکان ارسال با پست وجود دارد.ساکنین مناطق ۲۲گانه تهران هم از طریق ارسال با اسپید و لینک اکسپرس میتوانند برای تحویل محصولات سفارشی خود اقدام کنند.

ارسال با اسپید و لینک اکسپرس برای تمامی مناطق ۲۲گانه تهران امکان پذیر است اما افراد ساکن حومه تهران برای تحویل سفارش از طریق ارسال باید از طریق پست اقدام کنند.

در ارسال با اسپید و لینک اکسپرس طی حداکثر ۴۸ ساعت،سفارشات به دست مشتریان میرسد.در ارسال با اسپید و لینک اکسپرس به شماره همراه مشتری در پیامی ساعت و روز تحویل محصول به شخص ارسال میگردد.

قوانین لیاتیم

بر اساس قوانین دارای ۱۸ سال تمام شمسی باشد.در هنگام آغاز به کار و در طول مدت کار ممنوع المعامله نباشد و دارای صلاحیت عمومی اشتغال به کار باشد.

برای لغو جایگاه تان بایستی از طریق حساب کاربریتان در ببخش تیکت ها و ارسال تیکت جدید درخواستتان را به اطلاع کارشناسان مرکز پشتیبانی ما برسانید.

در صورت لغو جایگاه توسط شخص مشاور فروش به واحد پشتیبانی و یا عدم فعالیت در سه ماه گذشته در جایگاه نماینده (مشاوره فروش) لغو (ابطال) می‌شود.
توجه:درج و ارائه هرگونه اطلاعات اشتباه در هنگام ثبت نام مشاور فروش با اطلاعات هویتی غیر واقعی،ممنوع بوده و منجر به حذف جایگاه خواهد شد.
توجه:در صورت فسخ قرارداد و لغو کد مشاوری مشاور فروش به مدت ۶ ماه امکان ثبت نام مجدد نخواهد داشت.مگر در صورتی که درخواست ثبت نام در خط حمایتی قبلی صورت بگیرد.

 

در صورت انجام تخلف و رعایت نکردن قوانین لیاتیم و همچنین مغایرت مدارک هویتی با حساب کاربری شخص جایگاه وی تعلیق میشود.در این وضعیت امکان ارسال تیکت وجود دارد اما خرید و ثبت سفارش امکان پذیر نیست.

جهت اعلام مسدود شدن حساب بانکی و اعلام شماره شبای جدید بایستی از طریق بخش تیکت ها به بخش پشتیبانی لیاتیم تیکت بزنید.

خیر چون طبق بخش (د) بند ۳۹ام تعهدات مشاوره فروش در قوانین و مقررات فعالیت در لیاتیم،امکان کم فروشی و گرانفروشی محصولات وجود ندارد و شما را در بدو ثبت نام در لیاتیم به عنوان نماینده پذیرفته و آن را تایید کرده اید.

مشاور فروش امکان فعالیت در شرکت بازاریابی دیگر را مادامی که در این شرکت مشغول به فعالیت می باشد را ندارد.

پیشنهاد هرگونه تخفیف بر روی قیمت روی جلد محصولات شرکت تنها در ازای کالاهای مجاز که در برنامه‌های تخفیف توسط شرکت ارائه شده است.ارائه هرگونه تخفیف به مشتری از سوی خرده‌فروشی مشخص شده در برنامه کسب درامد توسط مشاوره فروش مجاز نیست.هرگونه ارائه تخفیف به مشتری از سوی مشاور فروش می بایست از سری کالاهای عرضه شده در روز برنامه‌های تخفیف (پروموشن) باشد و هرگونه ارائه تخفیف به مشتری از سوی مشاور به غیر از کالاهای پروموشنی ممنوع است.

عرضه و فروش محصولات از طریق پلتفرم ها و بازارچه های اینترنتی،واحدهای صنفی غیر آنلاین و داروخانه‌ها مجاز نیست.کلیه کالاهای شرکت می بایست توسط مشاور فروش به مصرف کننده نهایی عرضه شود.

طبق قانون مالیاتهای مستقیم پرداخت هایی که کارفرمایان به اشخاص حقیقی،غیر از کارکنان خود که مشمول پرداخت کسورات بازنشستگی یا بیمه نمی باشند،به عنوان حق المشاوره،حق حضور در جلسات،حق التدریس،حق التحقیق و حق پژوهش پرداخت می‌کنند،بدون رعایت معافیت موضوع ماده (۸۴) این قانون مشمول مالیات مقطوع به نرخ ۱۰ درصد میباشد.کارفرمایان موظفند در موقع پرداخت یا تخصیص،مالیات متعلقه را کسر و ظرف مدت مشخص شده در ماده (۸۶) این قانون،با اعلام مشخصات دریافت کنند ها مطابق فرم نمونه اعلام شده توسط سازمان امور مالیاتی کشور به اداره امور مالیاتی پرداخت کنند و در صورت تخلف،مسئول پرداخت مالیات و جریمه‌های متعلق خواهند بود.

محصولات لیاتیم

خیر.فرمولاسیون محصولات تراست در آزمایشگاه های پیشرفته و زیر نظر متخصصان این حوزه به دقت تحت آزمایش های فراوان،تحت بررسی و آزمون قرار می گیرند و در این پروسه،هیچگونه تست حیوانی صورت نمی گیرد.