داستان لیاتیم

لیاتیم به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه مهلران، در سال ۱۳۹۷ با هدف عرضه مستقیم محصولات تولیدی این شرکت به دست مصرف‌کننده تاسیس شده است. در لیاتیم برای رسیدن به نتیجه مطلوب که همان رضایت مشتری می‌باشد، هرآنچه که باعث ایجاد تجربه خوب برای مشتری می‌شود فراهم گردیده ‌است.

فعالیت و عملکرد

لیاتیم محصولات خود را از طریق برنامه فروش‌ مستقیم عرضه ‌می‌کند. فروش مستقیم به این صورت است که فرد درحالی‌که مشتری محصولات است می‌تواند در قالب توصیه ‌فردی، معرف کالا به دیگران باشد. شرکت‌هایی که از این برنامه فروش استفاده می‌کنند، محصولات خود را از طریق مصرف‌‎کننده و در قالب معرفی به مشتری احتمالی دیگر عرضه ‌می‌کنند و درواقع شبکه توزیع محصولات شرکت در اختیار مشتریانش قرار دارد. این مدل فروش، فرصتی برای کسب درآمد بیشتر و جانبی است و این پتانسیل را دارد که به درآمد اصلی فرد تبدیل‌ شود. درحالی‌که محصولات موردنیاز ماهانه خود را به‌صورت مستقیم از شرکت خریداری می‌کنید، با توصیه این محصولات به دوستان و اطرافیان خود یا تبلیغ برای آن در شبکه‌های اجتماعی و با رعایت یک‌سری اصول و قواعد خاص، به‌راحتی اقدام به کسب درآمد مازاد قابل‌ملاحظه کنید.

ماموریت ما

گروه تولیدی مهلران، با پیشینه‌ای بیش از ۱۰۰ سال، از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محصولات مراقبتی، بهداشتی و آرایشی در ایران است. این هلدینگ با در اختیار داشتن شرکت‌ مهلران، کارخانه الهی، شرکت فارماسان سینا، شرکت خوشه سبز و در آخر شرکت لیاتیم، در تولید محصولات مراقبت شخصی و بهداشت فردی، صنعتی، زیبایی و هم‌چنین دارویی و محصولات خانگی کاملاً به خودکفایی رسیده است. همچنین تعداد افراد شاغل در این مجموعه به بیش از ۸۰۰ نفر رسیده و بیش از ۸۰۰۰ نفر بازنشسته دارد.

 
 
 

اعضای تیم لیاتیم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

جان دوو

جان دوو

بنیانگذار

متخصص

جان دوو

جان دوو

بنیانگذار

متخصص

جان دوو

جان دوو

بنیانگذار

متخصص

جان دوو

جان دوو

بنیانگذار

متخصص

جان دوو

جان دوو

بنیانگذار

متخصص

جان دوو

جان دوو

بنیانگذار

متخصص

فرم مشاره

جهت دریافت مشاوره در مورد خدمات مورد نیاز خود فرم زیر را تکمیل کنید. کارشناسان نردبان در اولین فرصت با شما در تماس خواهند بود.