لیاتیم

لیاتیم به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه مهلران، در سال ۱۳۹۷ با هدف عرضه مستقیم محصولات تولیدی این شرکت به دست مصرف‌کننده تاسیس شده است. در لیاتیم برای رسیدن به نتیجه مطلوب که همان رضایت مشتری می‌باشد، هرآنچه که باعث ایجاد تجربه خوب برای مشتری می‌شود فراهم گردیده ‌است.

فعالیت و عملکرد

لیاتیم محصولات خود را از طریق برنامه فروش‌ مستقیم عرضه ‌می‌کند. فروش مستقیم به این صورت است که فرد درحالی‌که مشتری محصولات است می‌تواند در قالب توصیه ‌فردی، معرف کالا به دیگران باشد. شرکت‌هایی که از این برنامه فروش استفاده می‌کنند، محصولات خود را از طریق مصرف‌‎کننده و در قالب معرفی به مشتری احتمالی دیگر عرضه ‌می‌کنند و درواقع شبکه توزیع محصولات شرکت در اختیار مشتریانش قرار دارد. این مدل فروش، فرصتی برای کسب درآمد بیشتر و جانبی است و این پتانسیل را دارد که به درآمد اصلی فرد تبدیل‌ شود. درحالی‌که محصولات موردنیاز ماهانه خود را به‌صورت مستقیم از شرکت خریداری می‌کنید، با توصیه این محصولات به دوستان و اطرافیان خود یا تبلیغ برای آن در شبکه‌های اجتماعی و با رعایت یک‌سری اصول و قواعد خاص، به‌راحتی اقدام به کسب درآمد مازاد قابل‌ملاحظه کنید.

ارزش‌ها

کلیه برنامه‌ریزی‌ها در لیاتیم بر پایه ۶ ارزش محوری انجام می‌شود و این ۶ اصل نحوه اقدام و رفتار کلیه پرسنل را در هر لحظه مشخص می‌کند که در ادامه درباره‌شان صحبت می‌کنیم:

احترام

فارغ از هر موقعیت، عنوان و شرایطی، احترام به یکدیگر در اولویت قرار دارد. احترام در شرکت بر پایه جایگاه و سود و زیان شخصی نیست. اصول احترام در شرکت را موارد زیر تعریف می‌کند:

 • پیشنهاد به جای تحمیل عقاید
 • دعوت به همکاری به جای قدرت‌نمایی
 • صداقت در گفتار و کردار
 • خوش‌رویی در هر لحظه
 • وقت‌شناسی
 • تجلیل از دستاوردهای فرد یا تیمی
 • خوب گوش‌ کردن
 • پذیرش اشتباهات

تمرکز بر مشتری

مشتریان لیاتیم، دو دسته مصرف‌کننده نهایی و همکاران (مشاورین فروش) می‌باشند. در تعامل مشتریان با شرکت، هدف، کسب رضایت و تجربه خوب خواهد بود. خدمت در شرکت ما، شامل هر آن‌چیزی است که به مشتری ارائه می‌کنیم و در این راستا موارد زیر را در اولویت قرار می‌دهیم:

 1. تحویل خدمت در سریع‌ترین زمان ممکن
 2. اطمینان از تحویل کامل خدمت در راستای جلب رضایت مخاطب
 3. افزایش آگاهی مخاطب نسبت به خدمات ارائه‌شده از سوی شرکت

کیفیت

برای هر خدمتی که به مشتریان ارائه می‌دهیم، استانداردهای کیفی درنظر گرفته ‌شده‌ است. تولید، محصول، خدمات پس از فروش، آموزش، پلن فرصت کسب ‌درآمد، ابزارهای فروش و پشتیبانی، بخش‌های مهمی هستند که کیفیت در آن‌ها حرف اول را می‌زند. کیفیت از دیدگاه شرکت، نحوه چینش جزئیاتی از محصول و خدمت است که در تطابق با خواسته‌های مخاطب باشد و در نهایت به خلق یک تجربه خوب برای او کمک کند.

نوآوری

خلق راه‌کارهای جدید و کاربردی برای رفع نیازها و رفع مشکلات مخاطب و مشتری دغدغه همیشگی ما خواهد بود. در شرکت، در هر زمینه، چه در تولید و چه در ارائه خدمات آموزشی، خلق راه‌کارهای جدید سرلوحه برنامه‌های ماست. این نگرش به ما کمک می‌کند که یک مشکل را هرچقدر ناشناخته و جدید، بتوانیم در سریع‌ترین زمان ممکن حل کنیم و رضایت مخاطب را به‌ دست ‌آوریم.

سادگی

با وجود پیچیدگی فرآیندهای تولید و ارائه خدمت، ما اصل سادگی را برای مخاطبین خود رعایت خواهیم ‌کرد. این اصل تمام محصولات و خدماتی که مشتریان و همکاران ما با آن‌ها مواجه خواهند شد را شامل می‌شود. اینجا اصل سادگی برای کاربری راحت و ایجاد تجربه خوب همواره رعایت خواهد شد.

فرهنگ

تمام دارایی لیاتیم، فرهنگ این شرکت است. فرهنگ، دلیل انتخاب و وفاداری مردم به شرکت‌هاست. فرهنگ ما، آمیخته‌ای از تجربه واقعی مشتریان، توزیع‌کنند‌گان و چشم‌انداز شرکت است. برای ایجاد رشد پایدار، فرهنگ باید مؤثر و در عین حال برگرفته از تمامی جزئیات دیگر شامل نام تجاری، پیام، چشم‌انداز، مشتریان، رویدادها و آموزش باشد. یکی از ارزش‌های مهم لیاتیم حفظ این فرهنگ در تمام بخش‌های کار است.

شعبه ها

لیاتیم در تهران و پنج شهر دیگر یعنی خرم‌آباد، اصفهان، شیراز، ساری و همدان شعبه دارد که از امکاناتشان می‌توان به
«شوروم محصولات تراست»، پیشخوانی برای به نمایش گذاشتن محصولات تراست و تست آن‌ها
«تحویل حضوری سفارشات»، محلی برای دریافت سفارشات ثبت‌شده
«سالن‌ گفتگو»، محیطی برای گفتگوهای حضوری مشاوران فروش و مشتریان
و «متس سنتر»، فضایی ایده‌آل برای رزرو و برگزارهای کلاس‌های آموزشی مشاوران
اشاره داشت.

آدرس شعب

لیاتیم در شش استان تهران، لرستان، اصفهان، همدان، فارس و مازندران شعبه داشته که آدرس‌ آن‌ها به شرح زیر است:

تهران، عربعلی
خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی (نوبخت)، ابتدای کوچه شورشی (هشتم)، پلاک ۴۱، طبقه دوم.

لرستان، خرم ‌آباد
خیابان انقلاب، نرسیده به میدان کیو، کوچه آراسته هفتم، سمت راست، پلاک ۱۰

اصفهان، اصفهان
میدان دروازه شیراز، ابتدای خیابان سعادت آباد، جنب آژانس هواپیمایی پرستیژ تور، پلاک ۱، مجتمع اداری پورپونه، طبقه ۳، واحد ۵

فارس، شیراز
میدان مطهری، خیابان قدوسی غربی، حدفاصل خیابان محلاتی و کوچه ششم، پلاک ۸، ساختمان پرسیس، طبقه ۲، واحد ۳

مازندران، ساری
بلوار خزر، خیابان طبرستان، نبش کوچه‌ حق‌شناس، طبقه‌ فوقانی فروشگاه هفت، طبقه ۳، واحد ۵

همدان، همدان
خیابان تختی، کوچه خوانساری، پلاک ۱۲۸، مجتمع تختی، طبقه ۲، واحد ۵

ساعات کاری شعب

در شعبه مرکزی لیاتیم در تهران (عربعلی) و پنج شعبه حضوری دیگر در شهرهای خرم‌آباد، اصفهان، شیراز، ساری و همدان، همکارهای ما در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۹ و پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۹ تا ۱۷، آماده خدمت‌رسانی به همه شما مشاوران فروش عزیز هستند.
توجه: در شعبی که امکان تحویل حضوری در آن‌ها برقرار است، یعنی تهران، خرم‌آباد، اصفهان، شیراز و ساری و همدان، تحویل سفارشات بین ساعات ۱۰ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۸ روزهای شنبه تا چهارشنبه و بین ساعات ۱۰ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۶ روز پنج‌شنبه برقرار است.

ارتباط با لیا

شما عزیزان می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی و کارشناسان مرکز پشتیبانی با ما ارتباط برقرار کنید.

الف) شبکه‌های اجتماعی

ما در اینستاگرام با سه صفحه و در تلگرام، با یک کانال، با اهداف متفاوت برای مخاطبان‌مان، یعنی مشاوران فروش و مشتریان ترجیحی داریم که در ادامه آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم:

صفحه رسمی لیاتیم در اینستاگرام و کانال رسمی لیاتیم در تلگرام

با هدف اطلاع‌رسانی درخصوص عرضه محصولات جدید تراست، کمپین‌ها و مسابقه‌های ماهانه و فصلی و انتشار سایر محتوای موردنیاز مخاطبان همچون محتوای آموزشی لیاکَست، ‌اطلاع‌رسانی درخصوص مقالات منتشرشده در لیامَگ و…

ارسال تیکت

مشاوران فروش و مشتریان ترجیحی لیاتیم، پس از ورود به حساب کاربری‌شان در وبسایت، می‌توانند در همه ساعات شبانه‌روز از طریق بخش «تیکت‌ها»، نسبت به درج «تیکت جدید»، نسبت به ارسال تیکت اقدام کنند تا کارشناسان پشتیبانی ما پس از دریافت تیکت (غیر از ساعات ۱۸ غروب تا ۹ صبح و روزهای تعطیل)، پاسخگوی‌شان باشند.

لیاتیم

 

لیاتیم به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه مهلران، در سال ۱۳۹۷ با هدف عرضه مستقیم محصولات تولیدی این شرکت به دست مصرف‌کننده تاسیس شده است. در لیاتیم برای رسیدن به نتیجه مطلوب که همان رضایت مشتری می‌باشد، هرآنچه که باعث ایجاد تجربه خوب برای مشتری می‌شود فراهم گردیده ‌است.

آموزش گروهی
آموزش گروهی

لیاتیم

 

لیاتیم به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه مهلران، در سال ۱۳۹۷ با هدف عرضه مستقیم محصولات تولیدی این شرکت به دست مصرف‌کننده تاسیس شده است. در لیاتیم برای رسیدن به نتیجه مطلوب که همان رضایت مشتری می‌باشد، هرآنچه که باعث ایجاد تجربه خوب برای مشتری می‌شود فراهم گردیده ‌است.

آشنایی با تیم

نیر خاکزاد

نیر خاکزاد

نیر خاکزاد

نیر خاکزاد

نیر خاکزاد

نیر خاکزاد