انجمن ها

سوال بپرسید, جواب بگیرید و با
کاربران و اعضا تیم در ارتباط باشید.

 • اگر تمامی رویا ها و آرزوهای شما از بین بروند، چه کار میکنید؟

  نوشته شده توسط محمد مهدی نژاد در 1401/05/30 در 14:56

  یکبار دیگر برای ساختن آنها تلاش میکنید؟ یا می نشینید و گریه میکنید؟
  رندی گیج
  زمانی که تجارت نیم میلیون دلاری اش با خاک یکسان شد… گزینه دوم را انتخاب کرد و گریه کرد؛
  و این پایان ماجرا نبود، رندی گیج با بدهی 150$ هزار دلاری کسب و کارش را از دست داده بود و باید تمام بدهی، حقوق کارمندها و عوارض مالیاتی دیگر را هم پرداخت میکرد.

  اگر شما به جای او بودید، چه کار میکردید؟
  اجازه بدید کمی بیشتر رندی گیج را بشناسیم؛ او از مدرسه ترک تحصیل کرد و در یک رستوران در قسمت ظرف شور خانه مشغول به کار شد، سپس پیشرفت کرد و به آشپز و بعد سرآشپز ترفیع پیدا و سرانجام رویایش را که رستوران داری بود بدست آورد و مدیر رستوران خودش شد.

  رندی هوش مالی بالایی داشت و توانست رستورانش را گسترش بدهد و سالیانه نیم میلیون دلار درآمد داشته باشد… اما یک مرتبه همه چیز خراب شد؛ خراب شد، ولی تمام نشد… رندی گیج دوباره شروع کرد و امروزه تبدیل به یکی از ثروتمندترین افراد دنیا شد و سالانه برای هزاران نفر سخنرانی میکند و به آنها آموزش میدهد چطور مانند خودش موفق شوند.یکبار دیگر برای ساختن آنها تلاش میکنید؟ یا می نشینید و گریه میکنید؟ رندی گیج، زمانی که تجارت نیم میلیون دلاری اش با خاک یکسان شد… گزینه دوم را انتخاب کرد و گریه کرد؛ و این پایان ماجرا نبود، رندی گیج با بدهی 150$ هزار دلاری کسب و کارش را از دست داده بود و باید تمام بدهی، حقوق کارمندها و عوارض مالیاتی دیگر را هم پرداخت میکرد. اگر شما به جای او بودید، چه کار میکردید؟ اجازه بدید کمی بیشتر رندی گیج را بشناسیم؛ او از مدرسه ترک تحصیل کرد و در یک رستوران در قسمت ظرف شور خانه مشغول به کار شد، سپس پیشرفت کرد و به آشپز و بعد سرآشپز ترفیع پیدا و سرانجام رویایش را که رستوران داری بود بدست آورد و مدیر رستوران خودش شد. رندی هوش مالی بالایی داشت و توانست رستورانش را گسترش بدهد و سالیانه نیم میلیون دلار درآمد داشته باشد… اما یک مرتبه همه چیز خراب شد؛ خراب شد، ولی تمام نشد… رندی گیج دوباره شروع کرد و امروزه تبدیل به یکی از ثروتمندترین افراد دنیا شد، چند کتاب پرفروش دارد و سالانه برای هزاران نفر سخنرانی میکند و به آنها آموزش میدهد چطور مانند خودش موفق شوند.

  ____________________________


  آیا ارزش زندگی کردن رویا هایتان را دارید؟

  شما در این فایل صوتی خواهید از رندی گیج، مردی با اراده پولادین که عقیده دارد توصیه هایش هرکسی را میتواند ثروتمند و موفق کند، خواهید آموخت :

 • چه شغل هایی بن بست (Dead End) هستند و باید از آنها بر حزر باشید؟
 • چطور در عرض 2 تا 4 سال یک برنامه تضمینی ثروتمند شدن داشته باشید؟
 • چرا سخت کار کردن احمقانه است و فقط شما را فقیر تر میکند؟
 • قواعد نوشته شده دنیای امروز چرا شما را ثروتمند نمیکند؟
 • آرزوهایی که در 15 سالگی، 20 سالگی داشتید، چه اتفاقی برایشان افتاد؟
 • چرا این دنیا و شرایط حال حاضر سعی در کشتن و نابود کردن رویا ها و آرزوهایتان میکند؟
 • به چه دلیل 90% مردم شغلی را انتخاب میکنند که دوست ندارند اما 50 سال مشغول آن میشوند؟
 • آیا ماشین های لوکس دوست دارید؟ یک زندگی رویایی دارید؟ یک رویای بزرگ دارید؟ اما فکر میکنید غیرممکن است؟ به شما باور اشتباهی داده شده…
 • چرا آدم ها از رویا هایشان دست میکشند؟ و چطور شما میتوانید رویا هایتان را زندگی کنید؟
  • اگر پول مسئله نبود، دوست داشتید چه چیزهایی داشتید؟ شما میتوانید، اگر بدانید چطور…
  • چرا اکثر مردم فکر میکنند پول دارند در حالی که فقیر هستند اما خبر ندارند؟
  • و …آیا ارزش زندگی کردن رویا هایتان را دارید؟ شما در این فایل صوتی خواهید از رندی گیج، مردی با اراده پولادین که عقیده دارد توصیه هایش هرکسی را میتواند ثروتمند و موفق کند، خواهید آموخت : چه شغل هایی بن بست (Dead End) هستند و باید از آنها بر حزر باشید؟ چطور در عرض 2 تا 4 سال یک برنامه تضمینی ثروتمند شدن داشته باشید؟ چرا سخت کار کردن احمقانه است و فقط شما را فقیر تر میکند؟ قواعد نوشته شده دنیای امروز چرا شما را ثروتمند نمیکند؟ آرزوهایی که در 15 سالگی، 20 سالگی داشتید، چه اتفاقی برایشان افتاد؟ چرا این دنیا و شرایط حال حاضر سعی در کشتن و نابود کردن رویا ها و آرزوهایتان میکند؟ به چه دلیل 90% مردم شغلی را انتخاب میکنند که دوست ندارند اما 50 سال مشغول آن میشوند؟ آیا ماشین های لوکس دوست دارید؟ یک زندگی رویایی دارید؟ یک رویای بزرگ دارید؟ اما فکر میکنید غیرممکن است؟ به شما باور اشتباهی داده شده… چرا آدم ها از رویا هایشان دست میکشند؟ و چطور شما میتوانید رویا هایتان را زندگی کنید؟ اگر پول مسئله نبود، دوست داشتید چه چیزهایی داشتید؟ شما میتوانید، اگر بدانید چطور… چرا اکثر مردم فکر میکنند پول دارند در حالی که فقیر هستند اما خبر ندارند؟ و …
  • فایل صوتی بسیار عالیه پیشنهاد میشه همه گوش بدید


  <footer></footer>

  محمد مهدی نژاد پاسخ داد 5 ماه، 1 هفته پیش 1 عضو · 1 پاسخ
 • 1 پاسخ